HOŞGELDİNİZ ELF METAL

Başkanın Mesajı

  • Home
  • Başkanın Mesajı

Mustafa Ulu / Elf Metal Yönetim Kurulu Başkanı

Temellerini İstanbulda attığımız, yine memleketimiz için üretmek adına ülkemiz topraklarına yaptığımız yatırımların sonucu bugünlere getirdiğimiz Elf Metal dahil olduğu sektörlerde inovasyona, katma değerli ürüne yönelerek, pazar çeşitliliğini artırarak orta ve uzun vadede büyümeye odaklandı.

Firmamız, sağlıklı ve sürdürülebilir büyümeyi sağlayacak adımlarla ve hem çalışanlarının hem iş ortaklarının hem de müşterilerinin memnuniyetini odağına alarak; girişimci ruhunu, yenilikçi bakışı açısını kaybetmeden faaliyette bulunduğu tüm sektörlerde en iyisini sunmaya devam edecek. Büyürken ülkemizin rekabet gücünü artıracak, ülkemizi geleceğe taşıyacak alanlara yatırımların da arayışında olacağız.

Sahip olduğumuz vizyonla sadece Türkiye’de değil dünyada da etkin bir oyuncu olmaya kararlı bakış açımız, çalışanlarımız ve altyapımızla Elf Metal olarak değer yaratmayı sürdüreceğiz. Bu yolda Türk insanının, çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin desteğiyle hep daha iyisini hedefleyeceğiz.

TEKLİF AL