HOŞGELDİNİZ ELF METAL

HAKKIMIZDA

image

HAKKIMIZDA

ELF Metal; 2003 yılından bu yana Gıda, Kimya, Kozmetik, Endüstriyel Makineler, Özel proje ekipmanlarının tasarımını, imalatını, kurulumunu ve servis-bakımını yapan bir mühendislik firmasıdır.

Uzman kadromuz ve bilgi birikimimiz ile Reaktörler, Fermantörler, Karıştırıcı sistemler, Mikserler, Konveyörler, Proses tankları ve Özel proje makineler yapmaktadır. İleri teknoloji endüstriyel tesisler kurup bu tesislerin güncel servis ve bakımlarını yapmakta olan firmamız ISO 9001-2008 normlarına uygun alt yapısı ile yüksek müşteri memnuniyeti odaklı çözümler üretmektedir. İlkesel duruşumuza paralel AR-GE bölümümüzle son teknolojik gelişmeleri üretmiş olduğumuz özel proje ekipmanlarına entegrasyonunu sağlamak ve siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmaktayız. Endüstriyel tesisin Proje Mühendisliğinden, Makine imalat sürecine, fabrikanın devreye alımından, teknik personel eğitimine esnek bir platformda yüksek teknolojili %100 müşteri memnuniyeti odaklı anlayış çerçevesinde hizmet sunmaktayız.

Kuruluşumuz Bilim, insanla ve çevresiyle ilgili olan her türlü olaydır. Kısacası; İnsanoğlu bu olayları bilmek ve bunları kendi yararına yönlendirmek için varoluşundan beri bitmek tükenmek bilmeyen bir tutkuyla çalışmaktadır, anlayışıyla ve Perspektif bakış açısıyla Uluslar arası derecelendirme kuruluşları tarafından Sertifikalandırılmıştır.

Siz Değerli iş Ortaklarımıza bilgi birikimlerimizi ve deneyimlerimiz üstün ilkesel anlayışımızla sunmaktan gurur duyuyoruz…    

 • Müşteri memnuniyetini daima ölçmek ve takip etmek.

 • Müşterilerimize sunduğumuz hizmeti doğru amaçlarda ve şekillerde kullanabilmeleri için, gerekli eğitimi vermek.

 • Performans sistemini kullanarak, personelimizi sistematik olarak eğitmek, geliştirmek ve değerlendirmek.

 • Uluslar arası derecelendirme kuruluşlarının kalite yönetim sistemini firmamızın amaç ve hedefleri doğrultusunda etkin ve doğru uygulanmasını sağlamak.

 • Hizmetlerimizi siz değerli iş ortaklarımıza sunarken bilim, teknoloji ve sektörel gelişmeleri sürekli takip ederek sizlerin ihtiyaç ve beklentilerinize cevap vermek.

ELF Metal Makine Sanayi ve tic. ltd. şti. Gıda, Kimya, Sanayi makineleri konusunda ve Endüstriyel Projelerde en güvenilir ve tercih edilir şirketler arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.

Firmamız bu politikanın sürekliliğini sağlamak amacıyla aşağıdaki ana başlıkları belirlemiştir.

 • Dünyadaki teknolojileri, standartları sürekli izleyerek müşterilerinin beklentilerini aşan ürünler tasarlamak.
 • Müşterilerimize en uygun fiyat, en üstün kalite ve mevzuata uygun olarak zamanında güvenilir ürünleri sunmak.
 • Ürünlerimizin sürekli ve sorunsuz hizmet verebilmeleri için tasarım, satış öncesi ve sonrası dokümantasyon ve teknik destekleri zamanında tam olarak vermek.
 • Çalışanlarının sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli zinde tutmak.
 • Tedarikçileri ile sıkı ve sürekli iş birliği kurarak gelişmelerini sağlamak, sonuçları izlemek, hizmet zinciri halkalarının tümünün sağlamlığından emin olmak.
 • Başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlar ELF Metal Makine ve Mutfak Araç Gereçleri San. ve Tic. Ltd. Şti. Kalite Politikasını uygulamaktan ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmekten sorumludur.
image

MUSTAFA ULU

YÖNETİM KURULU BAŞKANI
image

MERVE ÖZBİLEN

MAKİNE MÜHENDİSİ
image

FİGEN ADIGÜZEL

İnşaat Mühendisi
image

ABDULLAH SEVİM

SATIN ALMA
image

TUBA SARIOĞLU

MUHASEBE
image

İLKER ÇİMEN

PROJE MÜDÜRÜ
shape
shape2
TEKLİF AL